Stanisław MICHALKIEWICZ

Strona autorska felietony artykuły komentarze

www.michalkiewicz.pl

Stanisław Michalkiewicz

Drodzy Czytelnicy!

Ideą strony jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych tu tekstów. Nie planuję żadnych ograniczeń dostępu ani żadnych opłat.

Jeśli chcieliby Państwo dobrowolnie wesprzeć wolne słowo i pomóc w rozwoju strony – proszę o wpłaty na podane poniżej konta bankowe.

Dziekuję za Wasze życzliwe wsparcie!

Stanisław Michalkiewicz

Dokładne dane kont »

Serdecznie dziękuję wszystkim wspierającym!

Informacje o nowych wpłatach podajemy 2 lub 3 razy w miesiącu.

Jeśli dokonali Państwo wpłaty, a nie ma jej na liście, prosimy o e-mail »


11 lipca
RPZ, Szczecin,25 zł

10 lipca
AAL, Kraków,100 zł
BMU, Gliwice,3 zł
GMG, Warszawa,20 zł
MK, Pierzchno,10 zł
MW, Legnica,20 zł
NEG, Zagórnik,5 zł
SG, Warszawa,15 zł
SM, Świdnica,50 zł

9 lipca
KC, Poznowice,20 zł
KW, Zielona Góra,10 zł
PLZ, Kraków,50 zł

8 lipca
BSM, Kielce,10 zł
DK, Rze3szów,10 zł
HB, Łuków,50 zł
JW, Warszawa,20 zł
LL, Bieruń,50 zł
PS, Warszawa,10 zł

7 lipca
EPK, Kraków,200 zł
JŁ, Ciechocinek,10 zł
Mi JK, Kartuzy,1000 zł

6 lipca
AB, Kraków,200 zł
AN, Zawiercie,100 zł
AW, Warszawa,50 zł
CK, Warszawa,20 zł
EW, Zielona Góra,11.11 zł
FW, Warszawa,10 zł
MC, Kasparus,50 zł
MJK, Piła,20 zł
MŁ, Legnica,10 zł
MP, Lublin,100 zł
MP, Kraków,40 zł
MWP, Warszawa,10 zł
TSJ, Orło,10 zł
ZO, Częstochowa,20 zł

5 lipca
GK, Szczecin,50 zł

4 lipca
AP, brak adr.,50 zł
PASM, Wrocław,100 zł
PSM, Wrocław,50 zł
RPK, Warszawa,20 zł

3 lipca
AJ, Iwonicz,90 zł
JL, Warszawa,5 zł
JRC, Poznań,300 zł
JS, Lublin,40 zł
KAP-P, Kraków,10 zł
MJ, Gdańsk,50 zł
MKK, Lublin,5 zł
TB, Konin,10 zł
TŁ, Lublin,10 zł

2 lipca
AMD, Białystok,30 zł
AP, Warszawa,200 zł
JAK, Jasło,15 zł
LZ, Bielsko-Biała,10 zł
SP, Murowana Goślina,20 zł

1 lipca
IEO, Zabierzów,30 zł
MK, Ząbki,20 zł
MO, Skierniewice,5 zł
PW, Lublin,10 zł
WR, Stargard,50 zł

30 czerwca
PD, Człuchów,50 zł

Więcej o wpłatach »

Statystyki odwiedzin

W tym miesiącu średnio
6 616 wizyt dziennie
lipiec105 860wizyt
czerwiec205 495wizyt
maj248 735wizyt
kwiecień259 903wizyt
marzec275 119wizyt
luty228 021wizyt
styczeń250 103wizyt
grudzień254 637wizyt
listopad281 556wizyt
październik252 969wizyt
wrzesień230 877wizyt
sierpień244 030wizyt

Więcej statystyk »

56 243 376 wizyt
od 6 czerwca 2006r.

Ogłoszenia

Więcej informacji »

Książki S. Michalkiewicza

Teoria spiskowa

Teoria spiskowa

Wszystkie książki »

Co wolno wojewodże...

Felieton    Portal Informacyjny „Magna Polonia” (www.magnapolonia.org)    4 czerwca 2019

Panie Piperman, pan słyszałeś?

Słyszeć, to ja słyszałem to i tamto – ale konkretnie o co pana biega, panie Biberglanc?

No jak to o co? Przecież o wybory do tego – jak mu tam – a, do tego całego Parlamentu Europejskiego. Po co głupim gojom taki parlament, niech pan sam powie, panie Piperman?

Co pan mówisz takie rzeczy?! Ony tam mają pieniądze, prawie tak duże, jak te, o które modliły się nasze Żydki w synagodze. Niech tam sobie mają, bo za te pieniądze ony zrobią wszystko, co my im każemy, a jak już zrobią, co my im każemy, to my sobie te pieniądze odbierzemy. Pan jesteś kupiec, panie Bibeglanc, to pan wiesz, że czasami trzeba w głupich gojów zainwestowacz, żeby biznes sze kręczył. Na przykład pan im pożyczysz pieniądze, żeby ony kupiły sobie makagigi, co to pan dla nich sprzedasz – a ony potem będą całe życze to spłacacz. No to dlaczego ony nie mają mieć trochę pieniędzy?

Nu, dlatego ja sze panu pytam, czy pan słyszałeś o te wybory.

A dlaczego ja miałbym nie słyszecz o te wybory? W te wybory startowały takie konfederaty, co to podały o rozmowach, jak by tu głupie goje miały dacz nam 300 miliardów dolarów na roszczenia – no i ony sze nie dostały. A dlaczego sze nie dostały? A dlatego, że Forum Zydów Polskich ogłoszyło, że antyżydowskoszcz nie popłaca, więc wybory wygrał partia „rozsądnie prożydowska”.

A co to znaczy, że ona jest „rozsądnie prożydowska”? Pan myszlisz, że może bycz partia prożydowska nierozsądnie?

Ja chyba już pana mówiłem, że ja nigdy nic nie myszlę, ale jakbym ja myszlał, to bym pana powiedział tak: skąd wiemy, że jakasz partia jest prożydowska, nu? A stąd, że ona robi to wszystko, co my jej każemy. A co znaczy, że ona rozsądnie? A to, że ony najsampierw mówią, że ony nigdy nie zrobią tego, co my im każemy. To się głupim gojom bardzo podoba, ony myszlą, że to naprawdę i ony na taką partię głosują – a jak już zagłosują, to ta partia wtedy zrobi wszystko, co my jej każemy. Znaczy, że jak ona by głupim gojom powiedziała: tak, my zrobimy wszystko, co nam każą starsze i mądrzejsze, to wtedy głupim gojom by sze to nie spodobało i ony głosowałyby na kogo innego, bycz może nawet na te paskudniki z Konfederacji? Dobrze pan kombinujesz, panie Biberglanc – i dlatego Forum Żydów Polskich pokazało, jak sze zachowywacz, a pan Daniels nawet zażartował, że ony, te paskudniki z Konfederacji, dostały swoje 4,47, he, he...

Ale ja słyszałem, że te paskudniki, to ruskie agenty, że im onuce śmierdzą. Tak mówiły głupie goje w rządowej telewizji.

A co ony mają mówicz? Ony mają sze przezywacz, za to ony są płacone. Patrz pan panie Biberglanc, jak Beniamin Netanjahu jeżdży do Putina, żeby sze tam z nim namawiacz, to żaden głupi goj z rządowej telewizji, ani żaden inny nie piśnie słowa, bo ony wiedzą, że zaraz byszmy im pokazali, skąd wyrastają im nogi. Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie – ony nawet mają takie przysłowie.

No dobrze, teraz ony są rozsądnie prożydowskie, ale co będże jeszenią, jak ony bedą musiały przeforsowywacz to kompleksowe ustawodawstwo, o którym wspominał ten amerykański goj, Pompeo? Jak ony wtedy bedą udawały rozsądne?

Aaaa, myszmy o wszystkim pomyszlały. Ony podejmą dyplomatyczną ofensywę, ony bedą mówiły, że ony przekonają tego Pompeo, żeby on w tym jeszennym raporcze dla Kongresu napisał, że Polska jest git i że żadnych roszczeń nie wolno sze od niej domagacz.

No i co, i on tak napisze?

Panie Biberglanc, jakbym ja nie wiedział, że pan jeteś kupiec, to ja bym pomyszlał, że pan jestesz dziecko. Nawet głupie goje z tej rozsądnie prożydowskiej partii nie myszlą, że ten Pompeo tak napisze.

No to po co ony bedą robicz tę ofensywę?

A po to, że ten Pompeo napisze, jak będzie trzeba, no i wtedy Kongresu powie, żeby płaczycz. No to ony wtedy będą muszały przygotowacz kompleksowe ustawodawstwo, a głupi gojom powiedzą tak: patrzcze, walczyliszmy jak lwy, ale trudno. Muszymy zapłaczycz, bo jak nie zapłaczymy, to nie będżemy mogły kupicz sobie Fortu Trump, a co my zrobimy bez Fortu Trump? Ten Fortu Trump to ma bycz przeczesz na Putina, zatem jak kto sze sprzeczywia Fortu Trump, to jest ruskim agentem i jemu szmierdzą onuce.

I pan myszlisz, że głupie goje w to uwierzą?

Ile razy mam pana powtarzacz, że ja nigdy nic nie myszlę? A dlaczego ony mają w to nie uwierzycz, jak ony teraz uwierzyły, że - wi hajst der goj? - a, ten Kaczyński, nie odda ani guzika? Ony oglądają telewizję, jak nie jedną, to drugą – a powiedz pan sam, panie Biberglanc – co ony tam zobaczą? Ony tam zobaczą, że jak ktosz nie będże prożydowski, rozsądnie, czy nie, to on nie ma co szukacz w polityce. No to ony będą wierzycz, a nawet jak nie będą, to będą udawały, że wierzą.

Co pan mówisz takie rzeczy, panie Piperman? Ony wszystkie uwierzą, nawet te paskudniki, co to wygrały 4,47?

Paskudniki nie muszą wierzyć, bo paskudników rozgromi resort. Ony sobie myszlą, że ony mogą sze tu bawicz w nacjonalismus. Ale Unia Europejska walczy z ekstremistamy i populistamy, a jak ona walczy? Ona walczy ze wszystkich sił swoich, a jak ona walczy ze wszystkich sił swoich, to także ze sił specjalnych, znaczy sze – resortowych. Pan sze nie martw paskudnikamy, bo paskudników ony wyszlą do Berezy jako ruskich agentów, co to im szmierdzą onuce. Nacjonalismus to mogą sobie uprawiać starsze i mądrzejsze, a nie jakieś głupie goje, co to mają te przysłowie – jak ono ydże? - A – co wolno wojewodże to nie tobie, smrodże!

No to git – ale czy goje sze nie zbuntują?

Panie Biberglanc – żeby głupie goje sze zbuntowały, to ony muszałyby mieć jakichś przywódców, jakichś – jak to sze mówiło za Stalina – zaczinszczikow. A skąd ony mają miecz zaczinszczikow, jak biskupy zostały nastraszone przez tych Sekielskich? Ony teraz bedą skwapliwie korzystacz z okazji, żeby siedziecz cicho, bo inaczej zaraz jakiesz dżecko przypomni sobie, że było molestowane, a wtedy – szwienty Boże nie pomoże!

No to po co Michniku zdemaskował tego – wi hajst der goj? - a – tego Lisińskiego, że wyłudżył pieniądze?

A po to, żeby sze głupim gojom nie poprzewracało w głowach. Przemysłu molestowania to muszą kontrolowacz takie jak my, a nie takie, jak ony, bo inaczej przemysłu holokaustu mógłby uczerpiecz, a co wolno wojewodże, to nie tobie smrodże. Ach, choczaż to wymyszliły głupie goje, to mnie sze ono podoba, to przysłowie!

Stanisław Michalkiewicz

Copyright © 2006-2020 Stanisław Michalkiewicz. Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona działa od 6 czerwca 2006 r.

Autor: michalkiewicz@michalkiewicz.pl Redaktor strony: webmaster@michalkiewicz.pl Formularz kontaktowy

Konto złotówkowe: Santander Bank: 24 1090 2590 0000 0001 4495 4522 Dokładne dane kont

Konto walutowe EURO: mBank SA 76 1140 2004 0000 3712 0674 5873

Konto dewizowe: Santander Bank: 45 1090 2590 0000 0001 4495 4532 Swift/BIC: BREXPLPWMBK